Menü Kapat

Haşere Kontrol Hizmetleri

ATERAL SERVICES bünyesinde olan modern ilaçlama şirketi MOUSE&MASTER Haşere Kontrol, ev ve iş yeri ilaçlamasında profesyonel ekipleri, son model teknolojik donanımları, çevreye ve canlı sağlığına saygılı kokusuz ilaçlarıyla sonuç odaklı ilaçlama hizmeti sunmaktadır. MOUSE&MASTER Haşere Kontrol ilaçlama hizmetini sadece ilaçlama ile sınırlı tutmaz, “Pest Control” tanımının tam karşılığını vererek bütünsel bir hizmet olarak sunar.

Bütünsel haşere ilaçlama hizmeti sunmanın anlamı, haşere sorununun kaynaklarının incelenmesi, sorunun giderilmesi ve sorunun tekrarlanmaması için gereken önlemlerin alınması sırasıyla hareket etmek demektir. MOUSE&MASTER Haşere Kontrol, böcek, hamam böceği, örümcek, gümüş böceği, akrep, akar, pire, sinek, sivrisinek, karınca, kene, fare, tahtakurusu gibi bütün haşereleri, bu sırayı izleyerek yok eder.

İlaçlama firması MOUSE&MASTER’ ın haşereyle mücadele ekipleri sertifikalı ve deneyimli profesyonellerden oluşur. Haşereyle mücadelede kullanılan biyosidal ürünler resmi sağlık otoriteleri tarafından onaylanmıştır, diğer canlılara ve çevreye saygılıdır.